• Farma - zestaw maszyn 6szt.

Symbol: 5902802907318
121.00 -50% 60.50
Do końca promocji pozostało:
szt. Do przechowalni
Cena dostawy 4.99
Paczka w Ruchu 4.99
Kurier (Przedpłata) 9.99
Kurier (Pobranie) 15
Dostępność Duża dostępność

FARMA - ZESTAW MASZYN 

REALISTYCZNE DETALE - wchodzące w skład zestawu ciągniki oraz maszyny rolnicze mają precyzyjne odwzorowane kształty poszczególnych podzespołów.

ATRAKCYJNA KOLORYSTYKA - osobno malowane elementy podwozia, karoserii, kół i felg oraz poszczególnych części maszyn powodują, że zestaw przykuwa uwagę i zachęca dziecko do zabawy.

SPECYFIKACJA - wiek 3+; certyfikaty CE, EN 71; waga zestawu 300; w zestawie 2 ciągniki, przyczepa do transportu zwierząt, wywrotka, opryskiwacz, prasa.

RUCHOME CZĘŚCI - maszyny posiadają ruchome części, które częściowo odwzorowują ich działanie w rzeczywistości, a tym samym uatrakcyjniają zabawę.

ROZBUDOWANY ZESTAW - w komplecie znajduje się 6 elementów, które pozwalają na długi czas zabawy imitującej z detalami pracę przy obsłudze gospodarstwa rolnego.

SPECYFIKACJA

wiek: od 3 lat

certyfikaty: CE, EN71

wymiary ciągnika zielonego (dł/szer/wys): 9,5/6/5,5cm

wymiary ciągnika pomarańczowego (dł/szer/wys): 9,5/5,8/5,5cm

wymiary przyczepy do transportu zwierząt (dł/szer/wys): 13,5/5,5/5,5cm

wymiary wywrotki (dł/szer/wys): 11,5/5,3/5cm

wymiary opryskiwacza (szer/wys): 35/6,8cm

wymiary prasy (dł/szer/wys): 14/5,5/5,5cm

waga zestawu: 300g

waga z opakowaniem: 410g

W ZESTAWIE

ciągnik x2

przyczepa do transportu zwierząt

wywrotka

opryskiwacz

prasa

Zabawa przy użyciu rozbudowanego zestawu zabawek imitujących maszyny rolnicze, to nie tylko wiele radości, ale również zdobywanie wiedzy o otaczającym dziecko świecie i zasad dotyczących produkcji żywności. Komplet farma - maszyny rolnicze to 6 maszyn, wśród których znajdują się: 2 ciągniki, przyczepa do transportu zwierząt, przyczepa-wywrotka, opryskiwacz i prasa.

Ciągniki posiadają metalową karoserię i realistycznie odwzorowane detale poszczególnych części i podzespołów. Wewnątrz kabiny kierowcy widać szczegóły kolumny kierownicy, rozbudowany panel sterujący pracą traktora oraz podłączonych do niego maszyn. Na zewnątrz uwagę przykuwa układ wydechowy z kominem, schodki, a także zaczep. Dwuosiowa przyczepa do transportu zwierząt posiada otwieraną, tylną klapę, która służy także jako pomost. Dwuosiowa przyczepa wywrotka to ruchoma, unosząca się skrzynia ładunkowa z dodatkowo otwieraną tylną burtą. Prasa do słomy lub siana wyposażona jest również w dwie osie, a na jej korpusie ze szczegółami widać budowę podzespołów. Tylna burta tej maszyny jest także otwierana. Opryskiwacz posiada jedną oś znajdującą się na dużych kołach. Ponadto wyposażony jest w dwa ramiona, które rozkładają się dwustopniowo, a także w ruchomą klapkę wlewu substancji do opryskiwania. Wszystkie maszyny rolnicze mają czerwone felgi oraz czarne, plastikowe koła z wysokim bieżnikiem. Na obudowach sprzętów rolniczych znajdują się specjalistyczne oznaczenia imitujące marki oraz modele. Każda z maszyn może być zamiennie przyczepiona do każdego z ciągników. Mechanizm podłączenia wymaga jedynie delikatnego ugięcia haka w dół i wsunięcia na niego dyszla z oczkiem zaczepowym. Zabawki nadają się do zabawy zarówno wewnątrz pomieszczeń, jak i na zewnątrz. Uatrakcyjnią zabawę w piaskownicy, na ogrodowym trawniku, czy też na balkonie bądź tarasie. Zestaw maszyn rolniczych - farma będzie wspaniałym prezentem dla każdego, małego miłośnika prac w gospodarstwie rolnym. Atrakcyjna kolorystyka i wierne odwzorowanie detali sprawi, że będzie się prezentował okazale także na półce, jako model kolekcjonerski.


Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia

swieta_duze(1).png

  • Dlaczego my?

dlaczego_my(3).png