• Wieszak na ubrania W5346

Symbol: 5902802904003
102.24 -30% 71.57
Do końca promocji pozostało:
szt. Do przechowalni
Cena dostawy 4.99
Paczka w Ruchu 4.99
Kurier (Przedpłata) 9.99
Kurier (Pobranie) 15
Dostępność Mało

WIESZAK NA UBRANIA PODWÓJNY

  • REGULOWANA WYSOKOŚĆ - możliwość niezależnego dostosowania wysokości każdej strony wieszaka, co pozwala na zawieszenie dłuższych ubrań lub swobodny dostęp do krótszych.
  • KÓŁKA Z HAMULCAMI - blokada tylnych kółek ułatwia ustawianie wieszaka w dowolnym miejscu bez obawy o przypadkowe przesunięcie.
  • SPECYFIKACJA - wymiary (dł/szer/wys): 82/34/89,5-161cm; waga: 1,9kg.
  • ZABEZPIECZENIE PRZED ZSUWANIEM - główne, górne rurki do zawieszania, posiadają specjalne zabezpieczenia na ich zakończeniach, które uniemożliwiają zsunięcie się pojedynczych wieszaków na ubrania zawieszonych na ich krańcach. Wysunięte boki mogą stanowić dodatkową przestrzeń na zawieszenie np. wieszaków.
  • DOLNA PÓŁKA - stabilizuje konstrukcję wieszaka, a dodatkowo może służyć do przechowywania mniejszych rzeczy, np. butów, torebki itp.

SPECYFIKACJA

  • wymiary (dł/szer/wys): 82/34/89,5-161cm
  • waga: 1,9kg
  • waga z opakowaniem: 2,2kg

Stojący, mobilny wieszak na ubrania pozwala na zawieszenie dużej liczby sztuk odzieży, którą chcemy mieć akurat pod ręką. Można go wykorzystywać na przygotowanie garderoby, którą planujemy dopiero założyć, bez konieczności poszukiwania jej w pośpiechu w szafie i ryzykowaniu powstawania zagnieceń przy kontakcie z innymi ubraniami. Dwie, niezależnie regulowane poręcze można ustawić na dowolnej wysokości. Pozwoli to na zawieszenie dłuższych egzemplarzy ubrań na jednej, a krótszych na drugiej.

Kółka umożliwiają dowolne przemieszczanie wieszaka nawet w pełni obciążonego, a po ustawieniu go w wymaganym aktualnie miejscu, znajdujące się w tylnych kółkach blokady zapewnią jego stabilną pozycję. Pojemne, górne, główne rurki do zawieszania zostały zakończone specjalnymi zabezpieczeniami w postaci haczyków. Uniemożliwiają one zsuwanie się z wieszaka pojedynczych wieszaków na ubrania, ale mogą także służyć jako haczyki do bezpośredniego zawieszenia odzieży/wieszaków.

Dwie dodatkowe poprzeczki umiejscowione w połowie maksymalnej wysokości wieszaka, stabilizują całą konstrukcję, ale mogą także służyć jako miejsce do zawieszenia pustych wieszaków, czy też po prostu krótszych sztuk odzieży. Na dole wieszaka znajdują się dwie kolejne poprzeczki, które również usztywniają całą konstrukcję, a przeznaczone są do przechowywania butów, torebek, bądź innych przedmiotów, których nie chcemy stawiać bezpośrednio na ziemi. Gładka powierzchnia sprawia także, że całość łatwo się czyści przy użyciu wilgotnej ściereczki.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia

swieta_duze(1).png

  • Dlaczego my?

dlaczego_my(3).png