Rajdowe Lato w Mieście 2022

Co dzieci mogą robić latem w mieście? Na przykład uczyć się jazdy zdalnie sterowanymi modelami samochodów, a nawet wziąć udział w zawodach.

Trudno zapełnić wakacje samymi wyjazdami. Dlatego dla tych, którzy spędzają całe lub część lata w mieście, Blue City oraz ATA Świat Modeli przygotowali kolejną edycję „Rajdowego Lata w Mieście”, które odbywać się będzie od 18 lipca do 13 sierpnia.

Jest to coroczna akcja, w ramach której w Blue City (na poziomie – 1, przy fontannie) odbywa się nauka jazdy zdalnie sterowanymi modelami samochodów. Każdy uczestnik ma do dyspozycji trzy bezpłatne lekcje, które poprowadzą wyspecjalizowani instruktorzy. Po godzinie 17 z toru będą mogli korzystać również dorośli.

„Rajdowe Lato w Mieście” od lat cieszy się dużym zainteresowaniem dzieci i rodziców. Oprócz dobrej zabawy, rozwijania umiejętności zdalnego sterowania modelami samochodów, nauki sportowej rywalizacji jego celem jest wyłonienie jak największej liczby dzieci, które zechciałyby kontynuować swoją przygodę z modelarstwem RC i w przyszłości brać udział w wyścigach wyczynowych.

Na zakończenie, 13 sierpnia odbędzie się Finał Rajdowego Lata w Mieście, czyli zawody, których zwycięzcy otrzymają atrakcyjne nagrody, w tym m.in. modele samochodów.

Podczas „Rajdowego Lata w Mieście” na dzieci czeka również niespodzianka. Fontanna zamieni się w wielki tor kolejki elektrycznej, po którym będzie jeździć lokomotywa z aż 30 wagonikami.  

*

O Centrum Handlowym Blue City:

Blue City to unikalne w skali kraju centrum czwartej generacji, łączące funkcję handlową, rozrywkową
i biurową. Oferuje ponad 200 sklepów, punktów gastronomicznych, usługowych i rozrywkowych, nowoczesne kino, klub fitness, liczne atrakcje dla dzieci oraz kilkadziesiąt wydarzeń specjalnych rocznie. Na trzech najwyższych piętrach centrum funkcjonuje strefa gastronomii i rozrywki, która jest otwarta również we wszystkie niedziele. Centrum Handlowe Blue City było wielokrotnie wyróżniane za komfort zakupów i przyjazność klientom oraz docenione za proekologiczność certyfikatem BREEAM In-Use.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Previous post Skuteczna weryfikacja, czyli jak uniknąć problemu druku kodów kreskowych niezgodnych z zaprojektowanym oryginałem?
Next post Wakacje 2022 okiem dietetyka – gofry, lody, pizza i frytki
Close

Redakcja

redakcja@najutro24.pl